Każdy, kto interesuje się budownictwem powinien być na bieżąco z nowościami pojawiającymi się w tej gałęzi branży. Dlatego też jeśli jesteś budowlańcem praktykującym lub teoretycznym i chcesz pogłębić swoją wiedzę, ten artykuł jest zdecydowanie dla Ciebie.

1. Horyzontalne przewierty kierunkowe

Horyzontalne przewierty kierunkowe to nowoczesna technologia, która polega na tworzeniu poziomych przewiertów sterowanych. Dzięki zastosowaniu takiej technologii pozwala to na tworzeniu przewiertów na terenach silnie zurbanizowanych.

2. Zastosowanie

Horyzontalne przewierty kierunkowe umożliwiają wykonywanie szerokiego zakresu różnorodnych prac związanych z instalacją wodociągową, kanalizacyjną, gazociągiem, liniami energetycznymi. Co ważne, ogromną zaletą takiej technologii jest fakt, iż wszystkie pracy wykonywane są metodą bez wykopową wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest wykonanie dużego wykopu pod rury czy kable. Wszelkie prace wykonywane są dzięki temu szybko, solidnie i na najwyższym poziomie. Wszystko odbywa się zgodnie z projektem oraz oczekiwaniami klienta.

3. Gdzie stosuje się horyzontalne przewierty kierunkowe?

Horyzontalne przewierty kierunkowe można zastosować między innymi: na terenach zurbanizowanych, gdzie niemożliwe jest zrobienie dużych wykopów tradycyjną metodą; gdy teren zaopatrzony jest w spore przeszkody takie jak tory kolejowe, autostrady itp.; w miejscach silnie rozbudowanych o różnorodne instalacje i sieci, w miejscach gdzie znajdują się góry oraz spore wzniesienia oraz na terenach opiewających w rzeki i kanały wodne.

Jak wynika z powyższego, horyzontalne przewierty kierunkowe to innowacyjna metoda, która znajdzie zastosowanie na wielu wydałaby się skomplikowanych terenach. Dzięki niej możliwe jest położenie rur czy kabli zgodnie z istniejącym projektem. Coraz więcej firm budowlanych, składających się z rzetelnych ekip proponuje klientom taki rodzaj prac. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość usług to priorytet, który jest gwarancją zadowolenia i satysfakcji każdego klienta.

Categories: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Bez kategorii

Wyśniony własny dom z drewna

Zapewne każdy z nas chciałby przespać choćby jedną noc w wymarzonym domu w cudownym miejscu. Czasem pragnęlibyśmy, by lokal mieszkalny na zewnątrz oraz w środku był drewniany. Nie za każdym razem uda nam się wyjechać Read more…

Bez kategorii

Kilka ciekawostek odnośnie tworzenia jeziorka

Odpowiednio zbudowane w ogródku sadzawka to przyjemność dla mieszkańców danego domostwa. Prawidłowo wykonany ekosystem w tego typu oczku sprawia, że sadzawkę będzie domem mieszkalnym dla rybek a także przeróżnego rodzaju zwierzątek. Najważniejsza, przy budowaniu oczka, Read more…

Bez kategorii

Nudzi Cię typowy trawnik za oknem? Zaprojektuj park swych marzeń.

Sam jeden budynek mieszkalny nie jest w stanie w pełni udekorować placu. By móc zwiększyć jej zawartość, należy koniecznie zadbać o otoczenie naszego domu, inaczej o przydomowy skwer. Im atrakcyjniejszy on będzie, tym przyzwoiciej na Read more…